Widgets Magazine

Подготовка к IELTS, TOEFL, GMAT


Компания Город Предоставляемые услуги Срок Цена
ILC International Language Company Киев

Индивидуальный курс подготовки

4 месяца 7360 UAH Подробнее
ILC International Language Company Киев

Группа Тандем

4 месяца 3840 UAH Подробнее
ILC International Language Company Киев

Группа от 3 человек

4 месяца 2880 UAH Подробнее
Tower Киев

Индивидуальный курс/Skype

Индивидуально 255 UAH Подробнее
Tower Киев

Курс Weekend

1 месяц 3700 UAH Подробнее
Tower Киев

Стандартный курс

2 месяца 4700 UAH Подробнее
GLOBAL ENGLISH Харьков

Стандартный курс

3-6 месяцев 1300 UAH Подробнее
MBA Strategy Киев

Индивидуальные занятия

Индивидуально 450 UAH Подробнее
MBA Strategy Киев

Курс для студентов

7 недель 5200 UAH Подробнее
MBA Strategy Киев

Интенсивный курс

4 недели 6900 UAH Подробнее
MBA Strategy Киев

Полный курс

5,5 недель 6900 UAH Подробнее
Grade Education Center Киев

Экспресс Expert

1,5 месяца 3300 UAH Подробнее
Grade Education Center Киев

Полный Expert

2 месяца 5298 UAH Подробнее
Grade Education Center Киев

Полный курс

2 месяца 5292 UAH Подробнее
HQ - Киевский центр подготовки к экзаменам Киев

Индивидуальные занятия

Индивидуально 250 UAH Подробнее
HQ - Киевский центр подготовки к экзаменам Киев

Группа Weekend

1 месяц 2200 UAH Подробнее
Киевский центр подготовки к экзаменам Киев

Экспресс курс

1,5 месяца 2200 UAH Подробнее
HQ - Киевский центр подготовки к экзаменам Киев

Мини-группа 2 человека

2 месяца 4600 UAH Подробнее
HQ - Киевский центр подготовки к экзаменам Киев

Полный курс

2,5 месяца 3500 UAH Подробнее
Speak Well Киев

Мини-группы 2-3 человека

Индивидуально 160 UAH Подробнее
×

 

Угода

Використання сайту  workland.com.ua  Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

Адміністрація сайту workland.com.ua залишає за собою право в односторонньому порядку вносити до Угоди зміни, які набирають чинності з моменту публікації, а також свій розсуд змінювати структуру сайту.

Основні терміни

Користувач  - особа, що здійснює доступ до Сайту та / або використовує його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що вона повністю погоджується з положеннями Угоди користувача, і що стосовно неї можливе застосування вимог, встановлених Угодою користувача.

Сайт - набір зв'язаних між собою текстових, графічних елементів і програм, розміщених на сервері у мережі Інтернет, та доступом до нього за єдиною доменною адресою: workland.com.ua.

1. Предмет

1.1. Ця Угода є публічною офертою, у відповідності зі ст. 641 Цивільного Кодексу України. Згодою Користувача з умовами цієї Угоди (акцептом) вважається фактичне користування Сайтом та  його сервісами.

1.2. Текст Угоди доступний Користувачеві при реєстрації на Сайті. Угода набуває чинності з моменту підтвердження Користувачем його згоди з умовами шляхом проходження реєстрації та діє протягом усього часу.

1.3.   У відповідності з даною Угодою  Адміністрація надає Користувачеві послуги з використання Сайту, а Користувач зобов'язується приймати їх відповідно до умов даної Угоди.

1.4. Відповідальність за інформацію, розміщену на Сайті Користувачем,  покладається на Користувача. Адміністрація не несе жодної відповідальності за будь-яке наповнення Сайту, що здійснене іншими особами.

2. Права та обов’язки Адміністрації Сайту

2.1.   Адміністрація Сайту має право вносити зміни у зміст та зовнішній вигляд інформації Користувача, що розміщується на Сайті, з метою підтвердження її точності та достовірності.

2.2. Адміністрація Сайту має право вимагати у Користувача  відповідне документальне підтвердження правдивості інформації, що  розміщена  Користувачем. Адміністрація Сайту має право відмовити Користувачу  у використанні Сайту і наданні послуг у разі ненадання копій необхідних документів, а також, якщо надані документи містять дані, що не підтверджують даних, внесених Користувачем.

3. Права та обов’язки Користувача Сайту

3.1. Користувач має право розміщувати на Сайті  правдиву інформацію, що не суперечить цій Угоді та вимогам чинного законодавства України.

3.2. Користувач зобов’язується регулярно знайомитися зі змістом цієї Угоди, з метою своєчасного ознайомлення з її змінами.

3.3. Користувач зобов’язується нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Користувачем з використанням Сайту, а також за будь-які наслідки, які могло спричинити або спричинило подібне його використання.

3.4. Користувач зобов’язується суворо дотримуватися правил користування Сайту.

3.5. Користувач зобов’язується не розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, не поширювати спам або будь-яку іншу  інформацію, що порушує права третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності або гарантовані законом права людини і громадянина.

4. Застереження

4.1. Усі використані й розміщені на Сайті результати інтелектуальної діяльності, а також сам Сайт є інтелектуальною власністю їх законних правовласників і охороняється законодавством України та  міжнародними нормами.

4.2. Ніякий Контент не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, опублікований, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або частково, без попереднього письмового дозволу правовласника.

5. Прикінцеві положення

5.1. Користувач і Адміністрація Сайту будуть намагатися вирішити всі суперечки і розбіжності, що виникають між ними, шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити суперечки і розбіжності шляхом переговорів вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцем знаходження Адміністрації Сайту.

5.2. Всі повідомлення, претензії і будь-яка інша кореспонденція, яку направляють один одному Сторони, вважаються спрямованими належним чином в електронній формі за допомогою e-mail повідомлень, а також у формі повідомлень в межах сайту, передбаченим його функціональними особливостями. Кореспонденція вважається також спрямованою належним чином, якщо вона спрямована Сторонами у письмовій формі з необхідними реквізитами, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

<< Вернуться к регистрации