Widgets Magazine

Обучение за рубежом


Образовательная система Словакии

Образование за границей – актуальная задача для украинцев, особенно, если нужно подыскивать бюджетное и качественное обучение для своих детей. Какие условия учебы в Словакии для иностранцев, выяснял Workland.com.ua

 

На учебу в Иорданию

Обучение в вузах Иордании требует от студентов серьезного подхода к делу и наличия финансовой обеспеченности. Дипломы этого государства признаются во многих арабских странах. Что может предложить Иордания для обучения украинцев, знает Workland.com.ua

 

Что предлагают вузы Австрии иностранным студентам

Качественное образование с выдачей диплома, признаваемого во всем мире, можно получить в Австрии. Здесь высокий уровень жизни, хорошие карьерные перспективы, законопослушные граждане и отличные условия для ведения бизнеса. Что могут предложить иностранцам вузы Австрии, выяснял Workland.com.ua

Вузы Турции для украинцев

Обучение в турецких вузах становится популярным среди украинских выпускников школ и студентов. Диплом одного из вузов этой страны позволяет найти хорошо оплачиваемую работу и построить карьеру. Что может предложить Турция украинцам, выяснял Workland.com.ua

 

На учебу в Швейцарию

Швейцария – страна мечты для многих карьеристов, особенно из числа иностранцев. Диплом швейцарского вуза - отличный трамплин в успешное будущее для украинцев. Какие перспективы открывает учеба в Швейцарии, выяснял Workland.com.ua

 

Как выучить тайский язык в Таиланде: отзыв туриста

Изучение тайского языка для украинцев – дело очень непростое. Суть в том, что это Азия: культура, написание, алфавит, мышление кардинально отличается. К чему нужно быть готовым при выборе языковой школы в Тае, знает Workland.com.ua

 

Плюсы и минусы образования в Канаде (часть 2)

Какова система студенческих скидок и бонусов в вузах Канады, сможете ли вы работать во время обучения и найти постоянное рабочее место по окончании вуза, как получить статус резидента и оформить студенческую визу в Канаду расскажет Workland.com.ua

 

×

 

Угода

Використання сайту  workland.com.ua  Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

Адміністрація сайту workland.com.ua залишає за собою право в односторонньому порядку вносити до Угоди зміни, які набирають чинності з моменту публікації, а також свій розсуд змінювати структуру сайту.

Основні терміни

Користувач  - особа, що здійснює доступ до Сайту та / або використовує його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що вона повністю погоджується з положеннями Угоди користувача, і що стосовно неї можливе застосування вимог, встановлених Угодою користувача.

Сайт - набір зв'язаних між собою текстових, графічних елементів і програм, розміщених на сервері у мережі Інтернет, та доступом до нього за єдиною доменною адресою: workland.com.ua.

1. Предмет

1.1. Ця Угода є публічною офертою, у відповідності зі ст. 641 Цивільного Кодексу України. Згодою Користувача з умовами цієї Угоди (акцептом) вважається фактичне користування Сайтом та  його сервісами.

1.2. Текст Угоди доступний Користувачеві при реєстрації на Сайті. Угода набуває чинності з моменту підтвердження Користувачем його згоди з умовами шляхом проходження реєстрації та діє протягом усього часу.

1.3.   У відповідності з даною Угодою  Адміністрація надає Користувачеві послуги з використання Сайту, а Користувач зобов'язується приймати їх відповідно до умов даної Угоди.

1.4. Відповідальність за інформацію, розміщену на Сайті Користувачем,  покладається на Користувача. Адміністрація не несе жодної відповідальності за будь-яке наповнення Сайту, що здійснене іншими особами.

2. Права та обов’язки Адміністрації Сайту

2.1.   Адміністрація Сайту має право вносити зміни у зміст та зовнішній вигляд інформації Користувача, що розміщується на Сайті, з метою підтвердження її точності та достовірності.

2.2. Адміністрація Сайту має право вимагати у Користувача  відповідне документальне підтвердження правдивості інформації, що  розміщена  Користувачем. Адміністрація Сайту має право відмовити Користувачу  у використанні Сайту і наданні послуг у разі ненадання копій необхідних документів, а також, якщо надані документи містять дані, що не підтверджують даних, внесених Користувачем.

3. Права та обов’язки Користувача Сайту

3.1. Користувач має право розміщувати на Сайті  правдиву інформацію, що не суперечить цій Угоді та вимогам чинного законодавства України.

3.2. Користувач зобов’язується регулярно знайомитися зі змістом цієї Угоди, з метою своєчасного ознайомлення з її змінами.

3.3. Користувач зобов’язується нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Користувачем з використанням Сайту, а також за будь-які наслідки, які могло спричинити або спричинило подібне його використання.

3.4. Користувач зобов’язується суворо дотримуватися правил користування Сайту.

3.5. Користувач зобов’язується не розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, не поширювати спам або будь-яку іншу  інформацію, що порушує права третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності або гарантовані законом права людини і громадянина.

4. Застереження

4.1. Усі використані й розміщені на Сайті результати інтелектуальної діяльності, а також сам Сайт є інтелектуальною власністю їх законних правовласників і охороняється законодавством України та  міжнародними нормами.

4.2. Ніякий Контент не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, опублікований, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або частково, без попереднього письмового дозволу правовласника.

5. Прикінцеві положення

5.1. Користувач і Адміністрація Сайту будуть намагатися вирішити всі суперечки і розбіжності, що виникають між ними, шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити суперечки і розбіжності шляхом переговорів вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцем знаходження Адміністрації Сайту.

5.2. Всі повідомлення, претензії і будь-яка інша кореспонденція, яку направляють один одному Сторони, вважаються спрямованими належним чином в електронній формі за допомогою e-mail повідомлень, а також у формі повідомлень в межах сайту, передбаченим його функціональними особливостями. Кореспонденція вважається також спрямованою належним чином, якщо вона спрямована Сторонами у письмовій формі з необхідними реквізитами, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

<< Вернуться к регистрации