Widgets Magazine

Трудоустройство за границу


Работа строителем в Бельгии

Бельгия – высокоразвитое государство с передовыми технологиями, интересной историей и огромными перспективами. Сюда едут работать квалифицированные специалисты со всего мира, а также люди в поиске лучшей жизни, но без определенных знаний.

Работа в Ирландии для ИТ-специалистов

Экономическая ситуация в Ирландии и ее перспективы привлекают трудовых иммигрантов из стран СНГ. Здесь можно реализовать свой потенциал как квалифицированный специалист.

Сезонная работа в Греции

Греческий кризис в экономике 2015 года пройден, постепенно инвестиционный климат в стране начинает налаживаться. Поэтому поиск работы в Греции для украинцев актуален.

Сезонная работа в Черногории

Сезонная работа в Черногории

Поиск работы в этой небольшой европейской стране для украинцев часто заканчивается успешно. Как поехать в Черногорию на сезонную работу и кем трудоустроиться, знает Workland.com.ua

 

Работа в туристическом секторе Туниса

Работа в туристическом секторе Туниса

Одним из популярных направлений туризма украинцев является Тунис. Помимо граждан Украины, сюда съезжаются любители понежиться на солнышке из многих стран мира. О работе в туристической отрасли Туниса для украинцев расскажет Workland.com.ua 

Как найти работу на Мальдивах

Как найти работу на Мальдивах

Кто не мечтает жить в одном из самых райских уголков на земле? Но работать здесь не всегда так здорово, как кажется на первый взгляд. Что могут предложить Мальдивские острова для трудовой иммиграции иностранцев, знает Workland.com.ua 

 

Работа в Румынии для украинцев

Работа в Румынии для украинцев

Поскольку Румыния – «соседка» Украины, украинцы частые гости в этом государстве, и не только в плане гостевых визитов. Кем трудоустраиваются украинцы в Румынии, узнавал Workland.com.ua

 

Медстраховка для выезда за рубеж

Медстраховка для выезда за рубеж

Покупка страхового полиса для выезда за рубеж на длительное время (учеба, работа) требует основательного подхода в выборе страховой компании. Что нужно знать, чтобы сделать правильный выбор, узнавал Workland.com.ua

×

 

Угода

Використання сайту  workland.com.ua  Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

Адміністрація сайту workland.com.ua залишає за собою право в односторонньому порядку вносити до Угоди зміни, які набирають чинності з моменту публікації, а також свій розсуд змінювати структуру сайту.

Основні терміни

Користувач  - особа, що здійснює доступ до Сайту та / або використовує його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що вона повністю погоджується з положеннями Угоди користувача, і що стосовно неї можливе застосування вимог, встановлених Угодою користувача.

Сайт - набір зв'язаних між собою текстових, графічних елементів і програм, розміщених на сервері у мережі Інтернет, та доступом до нього за єдиною доменною адресою: workland.com.ua.

1. Предмет

1.1. Ця Угода є публічною офертою, у відповідності зі ст. 641 Цивільного Кодексу України. Згодою Користувача з умовами цієї Угоди (акцептом) вважається фактичне користування Сайтом та  його сервісами.

1.2. Текст Угоди доступний Користувачеві при реєстрації на Сайті. Угода набуває чинності з моменту підтвердження Користувачем його згоди з умовами шляхом проходження реєстрації та діє протягом усього часу.

1.3.   У відповідності з даною Угодою  Адміністрація надає Користувачеві послуги з використання Сайту, а Користувач зобов'язується приймати їх відповідно до умов даної Угоди.

1.4. Відповідальність за інформацію, розміщену на Сайті Користувачем,  покладається на Користувача. Адміністрація не несе жодної відповідальності за будь-яке наповнення Сайту, що здійснене іншими особами.

2. Права та обов’язки Адміністрації Сайту

2.1.   Адміністрація Сайту має право вносити зміни у зміст та зовнішній вигляд інформації Користувача, що розміщується на Сайті, з метою підтвердження її точності та достовірності.

2.2. Адміністрація Сайту має право вимагати у Користувача  відповідне документальне підтвердження правдивості інформації, що  розміщена  Користувачем. Адміністрація Сайту має право відмовити Користувачу  у використанні Сайту і наданні послуг у разі ненадання копій необхідних документів, а також, якщо надані документи містять дані, що не підтверджують даних, внесених Користувачем.

3. Права та обов’язки Користувача Сайту

3.1. Користувач має право розміщувати на Сайті  правдиву інформацію, що не суперечить цій Угоді та вимогам чинного законодавства України.

3.2. Користувач зобов’язується регулярно знайомитися зі змістом цієї Угоди, з метою своєчасного ознайомлення з її змінами.

3.3. Користувач зобов’язується нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Користувачем з використанням Сайту, а також за будь-які наслідки, які могло спричинити або спричинило подібне його використання.

3.4. Користувач зобов’язується суворо дотримуватися правил користування Сайту.

3.5. Користувач зобов’язується не розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, не поширювати спам або будь-яку іншу  інформацію, що порушує права третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності або гарантовані законом права людини і громадянина.

4. Застереження

4.1. Усі використані й розміщені на Сайті результати інтелектуальної діяльності, а також сам Сайт є інтелектуальною власністю їх законних правовласників і охороняється законодавством України та  міжнародними нормами.

4.2. Ніякий Контент не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, опублікований, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або частково, без попереднього письмового дозволу правовласника.

5. Прикінцеві положення

5.1. Користувач і Адміністрація Сайту будуть намагатися вирішити всі суперечки і розбіжності, що виникають між ними, шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити суперечки і розбіжності шляхом переговорів вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцем знаходження Адміністрації Сайту.

5.2. Всі повідомлення, претензії і будь-яка інша кореспонденція, яку направляють один одному Сторони, вважаються спрямованими належним чином в електронній формі за допомогою e-mail повідомлень, а також у формі повідомлень в межах сайту, передбаченим його функціональними особливостями. Кореспонденція вважається також спрямованою належним чином, якщо вона спрямована Сторонами у письмовій формі з необхідними реквізитами, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

<< Вернуться к регистрации